Kayıt Ol!

Alanında 1 Numara ile Hazırlan!

5 yılı aşkın süredir kurumsal olarak hizmet verdiğimiz yıllar içerisinde binlerce öğrencinin hayallerine ortak olup birlikte sevinç çığlıkları attık. ilk 100’e giren yüzlerce öğrenciyle birlikte binlerce öğrencimiz de hayallerindeki bölümleri kazandı. Sitemizde bu öğrencilerden bazılarının elde ettiği derecelere ve bizimle ilgili görüşlerine göz atabilirsin. Umarız hayallerine ortak olacağımız sıradaki öğrenci sen olursun!

online koçluk fiyatları

Piyasanın En Hesaplı Online Koçluk Sistemi

Online koçluk fiyatları içerisinden piyasanın en hesaplı kurumsal koçluk sistemi olarak sizlere en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlıyor, fiyatlarımızı minimumda tutmaya özen göstererek eğitimdeki fırsat eşitsizliğini elimizden geldiğince azaltmaya çalışıyoruz.

Seninle tanışmak için sabırsızlanıyoruz!

Paket fiyatlarımızı ve kayıt olma aşamalarını sitemize yazmak yerine buraya kadar gelmişken seninle tanışmayı çok isteriz. Eğer sistemimizi beğendiysen ve bizimle tanışmak istersen aşağıdaki adımları takip ederek kolayca tanışma sürecimizi başlatabilirsin.

Kalan Boş Kontenjanlarımız

0

YKS Kontenjanı

0

LGS Kontenjanı

0

KPSS Kontenjanı

0

DGS Kontenjanı

Online Koçluk Fiyatları ve Kayıt Süreci

Online Koçunuz ekibini hayallerine ortak ederek birlikte çalışmak ve kayıt olmak için iletisim@onlinekocunuz.com adresiyle iletişime geçip online koçluk fiyatları ve sistem hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsin.

Kontenjan Dolmadan Kayıt Ol!

Bizimle merak ettiğin ne varsa paylaşabilir ve çekinmeden aklına takılanları sorabilirsin. Sana en geç 1 iş günü içerisinde geri dönüş sağlamış ve soru işaretlerini gidermeye çalışmış olacağız. Kontenjanlarımız sınırlı olduğundan eğer o an yer kalmamışsa 1 hafta sonra tekrar bizimle iletişime geçerek boş yer olup olmadığını öğrenebilirsin.

online koçunuz kayıt

Mail adresim yok

Eğer mail adresi kullanmıyorsan Instagram yoluyla @onlinekocunuz hesabından iletişime geçerek bize ulaşabilirsin. İletişime geçmeden dilersen sık sorulanlar butonundan bize yoğun olarak gelen soruların cevaplarına göz atabilirsin. Hiçbir çekincen olmadan sadece “Merhaba” demek için bile bize yazman emin ol bizi çok mutlu edecektir. Seninle tanışmak için sabırsızlanıyoruz!

online koçluk fiyatları

Öğrencilerimiz Anlatıyor