Merhaba Hayalperest,

Hayallerine giden bu zorlu sınav sürecinde, büyük hayaller kurabilen biri olarak bizi yol arkadaşın olarak düşündüğün ve bize ulaştığın için çok mutlu olduk. Bu kadar yoğun stres ve yorgunluğunun arasında çok fazla şeyi merak ettiğini ve sabırsızlandığını biliyoruz. Bize sormak istediğin her şeyin cevabı aslında sitemizde! Koçluğumuz hakkındaki tüm bilgiye ayrıntılı olarak TYT AYT sayfamızdan ulaşabilirsin. Aklına takılan sorular için buradan sık sorulanlar sayfamızı da ayrıca detaylı inceleyebilirsin.

İyi Düşün!

Senden ricamız hayatına etki edecek bu önemli karar öncesi, bizi iyice araştırıp sonrasında karar vermen. Yöntemimiz ve hizmetlerimizi okuyup izledikten sonra, bunların senin için faydalı olacağına inanıyorsan kayıt yaptırmalısın. Koçluk aldığında koçunu kendin seçemediğini ve ekibimizde bulunan sınav döneminde derece yapmış ve kurumumuz tarafından eğitilen tüm koçlarımız ile çalışmayı kabul ettiğini hatırlatmak isteriz. Bizden koçluk alan öğrencilerimizin yorumları ve başarıları sitemizde mevcut, ayrıntılı olarak inceleyebilirsin.

Paketlerimiz

2 farklı paketimiz mevcut. birinci paketimiz, sitemizde anlatılan ve haftada 1 görüştüğümüz paket. Bu paketin ücreti aylık olarak tüm vergiler dahil 1000 ₺. Diğer paketimiz olan ikinci paketimizde ise öncekinden farklı olarak  haftada 2 defa görüşüyoruz ve bu paketin ücreti aylık tüm vergiler dahil 1500 ₺.

Koçluğumuz her paket için aylık periyotlar halinde olduğu için ücreti de aylık olarak alıyoruz. Yani istersen 1 ay alıp sonra bırakabiliyorsun. Bazı kurumlar ve dershaneler gibi 6 aylık, 1 senelik paketler yaparak seni memnun kalmadığında bile devam etmek zorunda bırakmak yerine sistemimize güvenerek yalnızca aylık olarak çalışıyoruz. Ayrıca biz de ona faydalı olamadığımızı düşündüğümüz öğrencilerin,  diğer ay devam etmek isteseler bile, kayıtlarını yenilemiyoruz. Verdiğimiz hizmet tamamen yasal olmakla birlikte, ücreti yatırdığında faturanı bize bildirdiğin mail adresine 5 iş günü içerisinde göndermiş oluyoruz. Deneme sürecimiz mevcut değil. Ayrıca kayıt olup faturanı kestikten sonra herhangi bir şekilde para iadesi yapamıyoruz.

Kalan Boş Kontenjanlarımız

0

YKS Kontenjanı

0

LGS Kontenjanı

0

KPSS Kontenjanı

0

DGS Kontenjanı

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Verdiğimiz Hizmetler

Haftalık Program Oluşturma

Hazır bir program yerine sizinle karşılıklı fikir alışverişi yaparak size özel en uygun ve verimli programı bulmaya çalışıyoruz.

Günlük Takip

Haftalık olarak gün gün dolduracağınız verilerle hafta boyunca sizi günlük olarak takip ediyor, hafta bitiminde de sizi arayarak bu verileri birlikte değerlendiriyoruz.

(Kendinizi birine karşı sorumlu hissetmek üzerinizde ekstra bir motivasyon oluşturur.)

Hedeflendirme

Haftalık olarak bir önceki haftaya göre verilen çözülen soru ve çalışılan saat hedefleriyle her geçen gün bir öncekinden daha iyi olma hedefinde size destek olmaya çalışıyoruz.

Haftalık Ödevlendirme

Haftalık olarak hangi kaynaklardan hangi konuları bitirmemiz gerektiğini beraber kararlaştırarak sizlere haftalık olarak ödevler verip bunların kontrolünü sağlıyoruz.

Kaynak Tavsiyesi

Bu kısa zamanda çözdüğümüz kaynakların önemi zaman kaybetmemek açısından çok önemli. Sizlere seviyenize göre en doğru kaynakları önerip mümkün olduğunca boşa zaman kaybetmenizi önlemeye çalışıyoruz.

YKS Arşivi

“Yalnızca Kaliteli Sorular” arşiviyle daha önce derece yapmış öğrencilerimizin yanlış yaptığı üst düzey soruları arşiv olarak sizlere sunuyoruz.

Derece Notları

Derece yapmış öğrencilerimizin kendi el yazılarıyla onlara sınav döneminde faydası olan bazı derslerden kaliteli notları sizinle paylaşıyoruz.

Birlikte Uyanma!

Türkiye’nin en büyük ve tek partner eğitim Discord sunucumuzda öğrencilerimiz günaydın kanalında birlikte uyanıyor ve motive oluyor!

Online Kütüphane

7/24 açık online kütüphanemiz ile öğrencilerimize görüntülü olarak birlikte ders çalışabilecekleri bir ortam sağlıyoruz.

Yazdırılabilir Tablolar

Size göndereceğimiz yazdırılabilir PDF takip tablolarımız ile sonrasında koçluğu bıraksanız bile ömür boyu kullanabileceğiniz uzmanlar tarafından özenle hazırlanmış takip tablolarına sahip oluyorsunuz.

Deneme Analizi

Tablolarımızdaki deneme analizi bölümleri ile yıl boyunca girdiğiniz tüm TYT AYT denemelerini görebiliyorsunuz. Ayrıca ders ders ve toplamdaki net artış ve azalışlarınızı da grafikler ve veriler üzerinden anlık olarak takip edip sizi en doğru şekilde yönlendiriyoruz.

Çalışma Saati

Yıl boyunca sizin girdiğiniz günlük veriler ile otomatik olarak hesaplanan çalışma saatleri ile hem ders ders çalışma saatlerinizi takip edebiliyor hem de hafta hafta toplam çalışma saatlerinizi karşılaştırarak bir sonraki hafta için yeni hedefler belirleyerek sizi motive ediyoruz.

Hata Analizi

Denemelerde hangi konulardan yanlış yaptığınızı düzenli takip ediyor ve otomatik olarak hesaplanan en çok yanlış yaptığınız konuları tablolarımız üzerinden görebiliyorsunuz. Böylece eksiklerimizi somut verilerle en iyi şekilde takviye yaparak kapatabiliyoruz.

Derece Vizyonu

Ekibimizdeki tüm koçlarımız derece yapmış kişilerden oluştuğundan sizi yönlendirirken bu vizyonda tavsiyeler vererek başarınıza ortak olmaya çalışıyoruz. Her yıl çıkardığımız derece öğrencilerimiz de bunun bir ispatı olabilir : )

Ekran Süresi Takibi

Sınav döneminde başımızın belası olan sosyal medya ve telefon kullanımını ekran sürenizi takip ederek kısıtlıyor ve ders çalışma veriminizi arttırmayı hedefliyoruz.

Psikolojik Destek

Sizin aynı zamanda bir abiniz/ablanız olarak, her an yanınızda olduğumuzu ve bizimle her türlü sorunuzu paylaşabileceğinizi de unutmayın!

Güvenilir Hizmet

Bizimle çalışmaya başladığınız andan itibaren her şeyi yasal çerçevede ilerletiyor ve almış olduğunuz hizmeti faturalandıralarak her ay faturanızı tarafınıza gönderiyoruz.

Motivasyon Dozları

Yaptığımız haftalık görüşmelerde motivasyonunuzu tazeliyor ve size haftalık olarak motivasyon dozları aşılıyoruz.

Kayıt Olmak İçin

Eğer olumlu düşünüyorsan numaranı alıp WhatsApp üzerinden iletişime geçiyoruz. Yani kayıt olmak için bize gönderdiğin maili veya Instagram mesajını hangi paketi seçtiğini, adını soyadını ve telefon numaranı yazarak cevaplaman yeterli. Kayıt olduğunda sitemizde bulunan Mesafeli satış sözleşmesini ve KVKK aydınlatma metnini okumuş ve kabul etmiş sayılırsın. Lütfen maili cevaplamadan önce kendine güvendiğinden ve inandığından emin ol.  Şu an bu yazılanları okuduğuna göre zaten bir şeyleri başarmayı istiyor, çabalıyorsun ve hayal kuruyorsun demektir. Ama unutma, kendine inanmadığın sürece hiçbir zaman gerçekten başaramazsın!

 

Hayalindeki o üniversitede beraber video çekmek dileğimizle…

Sevgiler.