Merhaba Hayalperest,

Hayallerine giden bu zorlu sınav sürecinde, büyük hayaller kurabilen biri olarak bizi yol arkadaşın olarak düşündüğün ve bize ulaştığın için çok mutlu olduk. Bu kadar yoğun stres ve yorgunluğunun arasında çok fazla şeyi merak ettiğini ve sabırsızlandığını biliyoruz. Bize sormak istediğin her şeyin cevabı aslında sitemizde! Koçluğumuz hakkındaki tüm bilgiye ayrıntılı olarak TYT AYT sayfamızdan ulaşabilirsin. Aklına takılan sorular için buradan sık sorulanlar sayfamızı da ayrıca detaylı inceleyebilirsin.

İyi Düşün!

Senden ricamız hayatına etki edecek bu önemli karar öncesi, bizi iyice araştırıp sonrasında karar vermen. Yöntemimiz ve hizmetlerimizi okuyup izledikten sonra, bunların senin için faydalı olacağına inanıyorsan kayıt yaptırmalısın. Koçluk aldığında koçunu kendin seçemediğini ve ekibimizde bulunan tüm koçlarımız ile çalışmayı kabul ettiğini hatırlatmak isteriz. Bizden koçluk alan öğrencilerimizin yorumları ve başarıları sitemizde mevcut, ayrıntılı olarak inceleyebilirsin.

Paketlerimiz

2 farklı paketimiz mevcut. Birinci paketimiz, sitemizde anlatılan ve haftada 1 görüştüğümüz paket. Bu paketin ücreti aylık olarak tüm vergiler dahil 450 ₺. İkinci paketimizde öncekinden farklı olarak  haftada 2 defa görüşüyoruz ve bu paketin ücreti aylık tüm vergiler dahil 700 ₺. Koçluğumuz her paket için aylık periyotlar halinde olduğu için ücreti de aylık olarak alıyoruz. Yani istersen 1 ay alıp sonra bırakabiliyorsun. Biz de ona faydalı olamadığımızı düşündüğümüz öğrencilerin,  diğer ay devam etmek isteseler bile, kayıtlarını yenilemiyoruz. Verdiğimiz hizmet tamamen yasal olmakla birlikte, ücreti yatırdığında faturanı bize bildirdiğin mail adresine 1 iş günü içerisinde göndermiş oluyoruz. Deneme sürecimiz mevcut değil. Ayrıca kayıt olup faturanı kestikten sonra herhangi bir şekilde para iadesi yapamıyoruz.

Kayıt Olmak İçin

Eğer olumlu düşünüyorsan numaranı alıp WhatsApp üzerinden iletişime geçiyoruz. Yani kayıt olmak için bize gönderdiğin maili veya Instagram mesajını hangi paketi seçtiğini, adını soyadını ve telefon numaranı yazarak cevaplaman yeterli. Kayıt olduğunda sitemizde bulunan Mesafeli satış sözleşmesini ve KVKK aydınlatma metnini okumuş ve kabul etmiş sayılırsın. Lütfen maili cevaplamadan önce kendine güvendiğinden ve inandığından emin ol.  Şu an bu yazılanları okuduğuna göre zaten bir şeyleri başarmayı istiyor, çabalıyorsun ve hayal kuruyorsun demektir. Ama unutma, kendine inanmadığın sürece hiçbir zaman gerçekten başaramazsın!

 

Hayalindeki o üniversitede beraber video çekmek dileğimizle…

Sevgiler.